Kalite Standartları

Planladığımız hayattan vazgeçip, bizi bekleyeni kabul etmeliyiz.


Kalite Sistemimiz; 

Ortaya konulan ister bir ürün olsun ister bir hizmet, kalite; Kalkedon Enerji Ailesi için başarıya giden yolda bir “katalizör” olarak kabul edilir.

Kalkedon Enerji, proje uygulamalarında Dünya genelinde kabul edilmiş ve hedeflenen kalite standartlarına ulaşmayı amaçlayan özgün ve yenilikçi bir firmadır.

Firmaların üretim süreçleri genelde benzerdir. Üretim ve proje uygulamalarında fark oluşturmanın bazı vazgeçilmez unsurları vardır. Bu vazgeçilmez unsurlar; teknolojik yeniliklere ayak uydurmak ve öğrenilen yenilikleri üretimde uygulamak, çalışan teknik ekibimize yenilikçi ve teknolojik formasyon sağlamak, insan sağlığını, güvenliğini ve yaşam kalitesini yükseltecek süreç ve denetimleri sağlamaktır. Yapılan işin boyutunun ötesinde, hacim fark etmeksizin tüm uygulamalarda bu unsurlar bizce kalitenin gerçek sebepleridir. Kalkedon Enerji bu anlayışı sayesinde sektördeki güçlü çözüm ortaklıklarıyla varlığını sağlamlaştırmıştır.

Politikamız;

Kalkedon anlayışına göre insan, kaynak ya da müşteriden önce kıymettir. Bu anlayışla biz; şantiyelerimizde çalışan güvenliğine ve sağlığına azami özeni göstererek, kaliteyi ortaya çıkaran unsurları eksiksiz uygular, yasalara uygun olarak tam zamanlı ve kaliteden ödün vermeyen düşük maliyet politikasıyla müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız.

Proje uygulamalarımızda iş kapsamımıza ek olarak, çözüm ortaklarımızın işlerini kolaylaştıracak ve işin zamanında teslimini sağlamak için iş geliştirici politikalar üreterek etkin proje yönetim yöntemleri oluşturur ve bu yöntemleri tüm projelerimizde hayata geçirmek için gayret sarf ederiz. Kalite politikamızın mihenk taşı olarak gördüğümüz benzer manevraları müşterilerimizle ortak akıl çevresinde şekillendirmek bizler için değerli bir kabiliyettir.

Sürekli iyileştirme anlayışımız ile proje uygulamamız süresince, müşteri memnuniyetinin arttırılması ve rekabet güçlerinin etkilenmesi amacıyla, süreçlere yönelik çalışan, süreç, zaman ve teknolojide yeterince hızlı gelişme sağlamayı ve maliyetlerde rekabetçi duruşumuzu sürdürürüz.

Müşteri memnuniyeti, kalite politikamızın amaçlarından biridir. Çözüm ortaklarımızın aldığı hizmetin kalite ve standartları sonucunda ulaştığı maksimum memnuniyet, çalışanlarımızın müşteri odaklı formasyonlarının etkili ve sevindirici bir sonucudur.